ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13658755
nr 1365 8755
1800-tal, oval, förgylld, 93x62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:01:53
7/12 13:03:42